Тури на Балі
Столиця - Джакарта
Державна мова - Індонезійська
Релігія - індуїзм
Грошова одиниця - Індонезійська рупія
Віза - потрібна
Час у Джакарті - плюс 5 годин від київського - взимку, плюс 4 години від київського - влітку
Час на о. Балі - плюс 6 годин від київського - взимку, плюс 5 годин від київського - влітку
ВАЖЛИВО: у зв'язку з пандемією вірусу COVID-19, громадянам України в'їзд до Республіки Індонезія з туристичною метою тимчасово заборонено!
Детальна інформація: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?page_id=1973&location=id
Державна мова - Індонезійська
Релігія - індуїзм
Грошова одиниця - Індонезійська рупія
Віза - потрібна
Час у Джакарті - плюс 5 годин від київського - взимку, плюс 4 години від київського - влітку
Час на о. Балі - плюс 6 годин від київського - взимку, плюс 5 годин від київського - влітку
ВАЖЛИВО: у зв'язку з пандемією вірусу COVID-19, громадянам України в'їзд до Республіки Індонезія з туристичною метою тимчасово заборонено!
Детальна інформація: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?page_id=1973&location=id
Ціни
Балі - острів в Малайському архіпелазі, в групі Малих Зондських островів, у складі Індонезії. Омивається з півдня Індійським океаном, з півночі - морем Балі Тихого океану. Із заходу відділений Балійскою протокою від острова Ява, зі сходу - Ломбокскою протокою від острова Ломбок. Разом з прилеглими островами Балі утворює однойменну провінцію Індонезії, яка входить в адміністративний регіон Малі Зондські острови. Площа острова становить 5,6 тис. кв.км. Так звана лінія Уоллеса, що простягнулася від Балі і острова Ломбок в східному напрямку, служить кордоном між флорою та фауною тропічної Азії та природними зонами Австралії та Нової Гвінеї.
Клімат на Балі екваторіально-мусонний, замість звичного поділу на 4 сезони тут розрізняють лише два: сухий (червень-жовтень) і вологий (листопад-березень), найбільша кількість опадів випадає в січні-лютому. У деяких районах Балі різниця між ними майже непомітна. В період вологого сезону опади випадають локально, як правило, вночі у вигляді короткочасних (1-2 години) грозових злив. Середньорічні температури незначно коливаються навколо позначки 26°С. В низинах і курортних зонах тепло і вдень і вночі; в горах досить прохолодні ночі, і в цілому свіжіше, ніж на решті території. Температура води в океані 26-28°С.
На Балі виростають 4 види лісів: вологі вічнозелені тропічні на заході, листопадні на північному заході в важкодоступних районах, ліси савани і гірські ліси. Вологі вічнозелені ліси представлені в парку Балі-Барат (в перекладі означає «західний Балі»). Тут можна зустріти рідкісні види рослин, величезні вікові дерева, що знаходяться під охороною. Багато рослин сімейства фікусових, фігові і бананові гаї. Листяні ліси ростуть в північно-західній частині Балі. Вони міняють свою листя в залежності від сезону, серед цієї флори переважають сапотові дерева. Гірська рослинність рідко розташована вище 1500 м над рівнем моря, це в основному казуарини і філаоси. Бананові пальми на Балі священні, вони дуже добре ростуть, розмножуючись корінням, і годують безліч тварин: мавп, білок, летючих мишей. Садово-паркова архітектура перетворилася на справжню індустрію. Достаток робочої сили і родючий грунт, на якій легко приживається все, що посаджено, сприяє розвитку садівництва, особливо на півдні острова і в районі Бедугул. Червоні, рожеві й білі гібіскуси, жасмин, бугенвіллії, білі і рожеві лаври, водяні лілії, лотоси і досить екзотичні рослини, такі, як ангсока, чемпака (жовта магнолія), манор і орхідеї.
Після визнання незалежності туризм був досить слабо розвинений, а інфраструктура перебувала в зародковому стані. Навіть в часи гіпі, які стікалися сюди з усього світу, існували лише маленькі бунгало, без електрики на пляжах Кути, дешеві кімнатки, без зручностей і блюда морської кухні за кілька центів. Тим не менш, в Санур туроператори вже освоювали туризм для багатих. Уряду Індонезії, економіка якої була дуже залежна від експорту нафти, було необхідно знайти й інші джерела доходів, і він вельми сприяв розвитку індустрії туризму. На перших порах ці зусилля були спрямовані на те, щоб змінити в очах всього світового співтовариства непривабливий образ, що зміцнився за правлячою верхівкою Індонезії після військового перевороту. Професійний аналіз ситуації на Балі і план розвитку туризму був зроблений в 1969 році. Проект був профінансований ООН під поручительство Світового банку. Особливий упор робився на район Букіт-Бадунга. У 1978 р балійський губернатор Іда Багус Мантра запропонував зацікавленим сторонам звернути увагу на багатющу культуру острова. З цього часу музика, танці, релігійні свята, скульптура і живопис відіграють таку ж роль в туристичному бізнесі, як і постійне вдосконалення інфраструктури. Реконструйовано аеропорт, зводяться готелі класу люкс і скромні недорогі готелі, щоб охопити весь соціальний спектр любителів подорожей. Осушуються рисові поля і будуються водопроводи в найбільш посушливих районах. На зміну недорогому прийшов елітний туризм. Тепер всесвітньо відомі зірки приїжджають в Санур на церемонії одруження. Розвиток отримали серфінг, дайвінг, екологічний і пляжний туризм.