Візи до Польщі
УВАГА! 11 червня 2017 року набув чинності безвізовий режим з країнами Європейського союзу.
Безвізовий режим дозволяє громадянам України (при наявності біометричного паспорта!) перебувати на територій країн ЄС не більше 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду.
Для перетину кордону за безвізовим режимом, потрібні наступні документи: біометричний паспорт, ваучер, квитки в обидва боки, страховка.
Більш детальну інформацію Ви можете знайти на сайті www.openeurope.in.ua .
Громадянам України для поїздки до Польщі необхідна віза.
Вартість візи для дорослого - 60 Є.
Діти до 18 років - 25 Є.
Пенсіонери - 25 Є.
З 19.01.2015 до Консульства Республіки Польща в місті Києві при подачі документів необхідно надати нотаріально завірений дозвіл від батьків на виїзд дитини закордон, що містить наступну інформацію: країни виїзду (Польща та інші країни Шенгенської угоди), чітко зазначений термін дії нотаріально завіреного дозволу на виїзд закордон (число/місяць/рік).
Всі документи, що надаються безпосередньо туристами повинні містити правдиву інформацію (наявність двох паспортів, номери телефонів, прописка та адресу проживання і т.д.).
У випадках невідповідності в документах, Консульство відмовляє у видачі віз.
Основні документи, потрібні для отримання короткострокової візи:
- Анкета туриста - візова анкета з вклеєною фотографією, заповнена латинськими літерами (польською, англійською або українською в транслітерації) та підписана особисто заявником. Візова анкета для неповнолітньої дитини подається і підписується одним із батьків або офіційних опікунів. Окрему анкету слід подавати також і у випадку дітей, вписаних до паспорту одного з батьків або офіційних опікунів, де буде вклеєна окрема віза. Підписана сторінка анкети особисто туристом. Заповнюється туристом.
- Дві кольорові фотографії.
- Закордонний паспорт, що відповідає наступним вимогам:
дійсний принаймні 3 місяці після дати запланованого виїзду з території країн ЄС;
містить принаймні дві вільні сторінки (для віз) і виданий не раніше, ніж 10 років тому. У випадку подачі документів на візу для неповнолітньої дитини, вписаної в паспорт одного з батьків/офіційних опікунів, паспорт повинен містити 2 додаткові вільні сторінки для її/його візи;
у випадку наявності інших закордонних паспортів, їх потрібно долучити до візової анкети (оригінали та копії). Якщо попередні паспорти були здані або анульовані, необхідно надати внутрішній паспорт з відповідною відміткою або довідку з ОВІРу про його вилучення.
продовжені паспорти до розгляду не приймаються.
необхідно також надати копію першої сторінки паспорту, копії всіх Шенгенських віз за останні три роки, копію останньої національної візи, а також копії усіх штампів про в"їзди/виїзди здійснені по цим візам.
- Внутрішній паспорт – оригінал і копія всіх сторінок з відмітками.
Увага! Протягом 1 місяця від дати зміни прізвища, потрібно отримати паспорт на нове прізвище.
Додатково, для неповнолітніх осіб (до 18 років) потрібно надати:
- оригінал та копію свідоцтва про народження;
- якщо у батьків/офіційних опікунів є діючі Шенген візи, до справи також необхідно долучити копії цих віз разом з першою сторінкою закордонного паспорта батьків/офіційних опікунів;
- нотаріально завірений дозвіл від батьків/офіційних опікунів на виїзд дитини закордон, що містить наступну інформацію: країни виїзду (Польща та інші країни Шенгенської угоди), чітко зазначений термін дії нотаріально завіреного дозволу на виїзд закордон (число/місяць/рік). У випадку, якщо дитина їде у супроводі третьої особи, нотаріально завірений дозвіл повинен містити дані цієї особи. Також додатково необхідно надати її/його діючу візу та копію першої сторінки закордонного паспорта;
- якщо для відкриття візи для неповнолітньої особи подається закордонний паспорт одного з батьків/офіційних опікунів до якого вона вписана, дозвіл від нього/неї подавати не потрібно. Будь ласка, зауважте, що в такому випадку документи може подавати виключно той з батьків, до закордонного паспорту якого вона вписана;
- якщо є тільки один опікун, необхідно надати рішення суду про одноосібне опікунство, свідоцтво про смерть або інший підтверджуючий документ.
Документи, що підтверджують вид діяльності, наявність фінансових коштів/зв'язків з Україною:
1. Для найманих працівників: довідка з місця роботи, що містить наступну інформацію: дані заявника, дату прийняття на роботу, посаду, заробітну плату за останні шість місяців, а також: ім’я, прізвище та посаду особи, яка її видала і контактні дані організації (повна адреса та стаціонарний номер телефону компанії).
*Для заявників, які працюють у ФОПа без печатки необхідно додатково надати оригінал реєстраційних документів ФОП разом із витягом з банку, де буде відображено, що нарахування зарплати відбувається саме цим підприємцем (стосується Львівського консульського округу)
2. Для приватних підприємців: оригінал та копія витягу з держ.реєстру або ліцензії, або свідоцтва про державну реєстрацію. Або остання податкова декларація, яка видана не пізніше ніж три місяці тому та завірена печаткою податкової служби.
3. Для осіб, які не працюють: довідка з банку про наявність фінансових коштів з переліком операцій за останні 3 місяці. Або дорожні чеки, необхідно надати оригінал та копію з обох сторін і квитанцію про їх купівлю.
*У випадку подачі до Консульства в Києві безробітнім заявникам необхідно надати: довідку з банку про наявність коштів на рахунку із переліком транзакцій за останні три місяці.
4. Для пенсіонерів: оригінал та копія пенсійного посвідчення і виписка з Пенсійного Фонду про нарахування пенсії за останні шість місяців.
5. Для учнів та студентів: довідка з навчального закладу, в якій зазначено період, коли учень/студент вільний від занять. Або інформація про те, що навчальний заклад не заперечує щодо відсутності учня/студента на період його подорожі.
6. У деяких випадках: документ, який підтверджує право власності (на землю, будинок, автомобіль або в окремих випадках інше майно) або остання податкова декларація (у випадку осіб, які подорожують вперше).
- Документ, що підтверджує наявність фінансових засобів для покриття витрат пов'язаних з подорожжю до країн зони Шенген:
1. Спонсорування* – оригінал листа-спонсорування + виписка про рух коштів за останні три місяці спонсора, з вказаним залишком. Спонсором може виступати родич першої лінії
2. Для підтвердження наявності власних фінансових коштів необхідно надати один з наведених нижче документів:
а) довідка з банку про наявність фінансових коштів з переліком операцій за останні 3 місяці;
б) дорожні чеки, необхідно надати оригінал та копію з обох сторін і квитанцію про їх купівлю.
УВАГА!
*Зверніть, будь ласка, увагу, що термін дії довідки – 1 місяць від дати її видачі.
- авіа, з/д, автобусні квитки або підтвердження користування іншими транспортними засобами.
Увага!!! Пакет документів без одного з вищевказаних пунктів у візовий центр не подається.
Київський консульський округ: Київська, Чернігівська, Черкаська, Кіровоградська та Вінницька області.
Луцький консульський округ: Волинська, Рівненська та Житомирська області.
Одеський консульський округ: Одеська, Херсонська, Миколаївська області та Автономна Республіка Крим.
Харківський консульський округ: Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська, Сумська та Запорізька області.
По Одесі і Львову, а також Харкову вартість візи: 35 євро дорослий + візовий збір 25 євро, 25 євро - діти, пенсіонери, студенти до 21 року.
Для Одеського візового центру з Польщі потрібна копія всіх сторінок громадянського паспорта (1- 16)
Прикріплені документи
- Авіатури з Києва
- Готелі
- Візи для туриста
- Віза до Австрії
- Віза до Албанії
- Віза до Індонезії
- Віза до Болгарії
- Віза до Великобританії
- Віза до Греції
- Віза до Грузії
- Віза до Домініканської республіки
- Віза до Єгипту
- Віза до Індії
- Віза до Іспанії
- Віза до Італії
- Віза до Кіпру
- Віза до Куби
- Віза до Мальдівських островів
- Віза до Марокко
- Віза до ОАЕ
- Віза до Польщі
- Віза до Словаччини
- Віза до Таїланду
- Віза до Тунісу
- Віза до Туреччини
- Віза до Угорщини
- Віза до Франції
- Віза до Хорватії
- Віза до Чорногорії
- Віза до Шрі-Ланки
- Новини
- Про нас
- Контакти